
Interaktīva skārienekrāna viedā tāfele
- Divas OS, atbalsta Android un X86 operācijas
- Ir pieejams infrasarkanais vai kapacitatīvs pieskāriens, atbalsta vairāku pieskārienu, līdz 20 punktiem
- Noklusējuma uzstādīšanas veids ir sienas stiprinājuma veids, grīdas statīvs nav obligāts.
- Reāllaika anotācija, bezvadu projekcija, vairāku ekrānu mijiedarbība
Interaktīvās viedās plates izmērs 55":

| Produkta nosaukums | Interaktīva skārienekrāna viedā tāfele |
Malu attiecība | 16:9 |
| Efektīvs displeja laukums | 1208,6*679,9 mm |
| Izšķirtspēja | Ultra HD 3840 x 2160 (4k) |
| Pieskāriena veids | 20 punkti Infrasarkanais vai kapacitatīvs pieskāriens |
| Stikla tips | 3mm rūdīts stikls |
| Pieskaršanās veidi | Pildspalva vai pirkstu pieskāriens |
| Spilgtums | 350-400nits |
| Atjaunošanas biežums | 60 Hz |
| spriegums | 110~240V/50~60Hz |
| OS | XP/Win7/ Win10/ LINUX/ Android |
| Skata leņķis | 178 grādi, 178 grādi |
Elektrības patēriņš | 120W |
| Enerģijas patēriņš gaidīšanas režīmā | 0.5W |
| Skaļrunis | 8Ω 10W x 2 |
| Produkta izmērs | 1257,1 * 729 * 82,3 mm |
| Iepakojuma izmērs | 1366,6 * 185 * 891,5 mm |
Interaktīvā skārienekrāna viedās plates paneļa izmērs ir 55 collas ar pretatspīduma un triecienizturīgu 3 mm rūdīta stikla LCD ekrānu, displeja attiecība ir 16:9 un izšķirtspēja ir 3840*2160 (4k).
Interaktīvais panelis izmanto "viss vienā" dizainu, ar vienu taustiņu vienlaikus var palaist/apturēt Windows, Android un TV sistēmas. Divsistēmu bezvadu tīkla funkciju integrācija, piekļuve bezvadu tīklam Android sistēmā un pāreja uz Windows sistēmu, lai vienlaikus realizētu bezvadu interneta piekļuves funkciju, nav nepieciešams manuāli atkārtot dizainu. Viedā plate atbalsta bezvadu ekrāna projicēšanu, mobilais tālrunis, planšetdators, dators var viegli sasniegt ekrāna projicēšanu ierīcē.

Alumīnija sakausējuma korpusa dizains, laba siltuma izkliede. Tajā pašā laikā ierīces priekšējais rāmis izmanto drošības dizainu bez asiem leņķiem. Interaktīvā skārienekrāna dēlis ir aprīkots ar iegultu operētājsistēmu, kas var realizēt tāfeles rakstīšanu, PPT kursprogrammatūras atskaņošanu, multivides atskaņošanu, tīmekļa pārlūkošanu un dubultās sistēmas dublēšanu ar iebūvētiem/ārējiem datoriem.


Nosūtīt pieprasījumu
