
Clear Touch interaktīvais panelis 65 collas
- Noklusējuma uzstādīšanas veids ir sienas stiprinājuma veids, grīdas statīvs nav obligāts.
- atbalsta operētājsistēmu Android un X{1}}
- Ir pieejams infrasarkanais vai kapacitatīvs pieskāriens, atbalsta vairāku pieskārienu, līdz 20 punktiem
- Reāllaika anotācija, bezvadu projekcija, vairāku ekrānu mijiedarbība
Interaktīvā paneļa 65 collu funkcijas:
- Interaktīvajai tāfelei ir IPS LCD ekrāns, ultra HD 3840*2160 (4k) displejs, pretatspīduma, efektīvi aizsargā skolotāju un skolēnu redzi
- Īpaši plāns dizains uzlabo drošību, samazina prasības pret fiksētām sienām un atbalsta mobilā statīva uzstādīšanu
- Atbalstiet XP / Win7 / Win10 / LINUX / Android operētājsistēmu
- Atbalsta duālās sistēmas, mātesplates konfigurācija ir Android9.0, 1G, 8G, OPS noklusējuma konfigurācija ir Intel core i3 2th, 4G, 128G, atbalsta jaunināšanu uz augstāku konfigurāciju
- Zems starojums un zems enerģijas patēriņš, gaidstāves enerģijas patēriņš ir 0,5 W

| Produkta nosaukums | Skaidrs skārienjutīgs interaktīvais panelis 65 collas |
| OS | Android/X86 |
Malu attiecība | 16:9 |
| Efektīvs displeja laukums | 1428,2*803,18 mm |
| Izšķirtspēja | 3840x2160 UHD |
| Pieskāriena veids | Infrasarkanais vai kapacitatīvs pieskāriens, pildspalva vai pirkstu pieskāriens |
| Stikla tips | 4mm rūdīts stikls |
| Atjaunošanas biežums | 60 Hz |
| Skaļrunis | 8Ω 10W x 2 |
| Procesors | Android 9.{1}}G 8G, Intel core i3-2th 4G 128G |
| BEZVADU INTERNETS | 2,4 GHZ |
| Elektrības patēriņš | 200W |
Enerģijas patēriņš gaidīšanas režīmā | 0.5W |
| Darba temperatūra | -10 grādi līdz 55 grādiem |
Skaidrs skārienjūtīgs interaktīvais 65 collu panelis, pārveidojiet savu klasi vai sanāksmju telpu par sadarbības telpu. Mūsu ļoti intuitīvie viedie dēļi ir pieejami dažādu izmēru diapazonā no 32 collām līdz 110 collām. Un ļauj lietotājiem rakstīt, tuvināt, pagriezt un pārvietot objektus, pieskaroties pirkstam vai pildspalvai. Interaktīvās tāfeles var attēlot dažādus datu nesēju veidus. Neatkarīgi no tā, vai tie ir fotoattēli, diagrammas, kartes, ilustrācijas vai video, skolotājiem ir daudz iespēju izvēlēties. Varat izveidot radošas nodarbības, lai iedvesmotu savus skolēnus.

Skaidram pieskāriena interaktīvajam panelim ir vairāku ekrānu mijiedarbība, tālvadības pults, bezvadu projekcijas funkcijas. Ļauj lietotājiem konferences laikā koplietot sava tālruņa, planšetdatora, datora ekrānus, pievienoto aparātu var redzēt visi konferences dalībnieki. Arī digitālā interaktīvā viedtāfele atbalsta reāllaika anotāciju. Tas ir efektīvs prāta vētras rīks, jo viedajā tāfele var veikt piezīmes un saglabāt, lai tās kopīgotu un izplatītu citiem cilvēkiem.

Nosūtīt pieprasījumu
