
Interaktīvs skārienekrāna dēlis
- Divas OS, atbalsta Android un X86 operācijas
- Ir pieejams infrasarkanais vai kapacitatīvs pieskāriens, atbalsta vairāku pieskārienu, līdz 20 punktiem
- Noklusējuma uzstādīšanas veids ir sienas stiprinājuma veids, grīdas statīvs nav obligāts.
- Reāllaika anotācija, bezvadu projekcija, vairāku ekrānu mijiedarbība
Interaktīvās tāfeles izmērs 65":

| Produkta nosaukums | Interaktīva skārienekrāna tāfele |
Malu attiecība | 16:9 |
| Efektīvs displeja laukums | 1428,2*803,18 mm |
| Izšķirtspēja | Ultra HD 3840 x 2160 (4k) |
| Pieskāriena veids | 20 punkti Infrasarkanais vai kapacitatīvs pieskāriens |
| Stikla tips | 4mm rūdīts stikls |
| Pieskaršanās veidi | Pildspalva vai pirkstu pieskāriens |
| Spilgtums | 350-400nits |
| Atjaunošanas biežums | 60 Hz |
| OS | XP/Win7/ Win10/ LINUX/ Android |
| Skata leņķis | 178 grādi, 178 grādi |
Elektrības patēriņš | 200W |
| Enerģijas patēriņš gaidīšanas režīmā | 0.5W |
| Skaļrunis | 8Ω 10W x 2 |
| Produkta izmērs | 1483,6*861,1*88,7 mm |
| Iepakojuma izmērs | 1600 * 205 * 1001,5 mm |
Kā jauna veida multimediju interaktīvais terminālis Interaktīvā skārienekrāna tāfele aptver astoņas funkcijas, piemēram, projektoru, elektronisko tāfeli, datoru, televizoru, skaļruni utt., sniedzot daudz ērtību sabiedrības attīstībai un cilvēku dzīvei.
Visu vienā datora interaktīvais skārienekrāna panelis izmanto 4k īpaši augstas izšķirtspējas LCD ekrānu kā displeju un darbības platformu ar tādām funkcijām kā rakstīšana, anotācija, gleznošana, sinhronā mijiedarbība, multivides izklaide un tālvadības pults, integrējot augstas izšķirtspējas displeju. , cilvēka un datora mijiedarbība, multivides informācijas apstrāde un tīkla pārraide.

Alumīnija sakausējuma korpusa dizains, laba siltuma izkliede. Tajā pašā laikā ierīces priekšējais rāmis izmanto drošības dizainu bez asiem leņķiem. Interaktīvā skārienekrāna dēlis ir aprīkots ar iegultu operētājsistēmu, kas var realizēt tāfeles rakstīšanu, PPT kursprogrammatūras atskaņošanu, multivides atskaņošanu, tīmekļa pārlūkošanu un dubultās sistēmas dublēšanu ar iebūvētiem/ārējiem datoriem. Un neaktīvā tāfele piedāvā vairāku ekrānu mijiedarbību, tālvadības pulti un bezvadu projekciju, kas ļauj lietotājiem konferences laikā koplietot mobilā tālruņa, klēpjdatora, datora ekrānu.


Nosūtīt pieprasījumu
