
10 collu Windows izturīgs planšetdators
LCD 10 collu 5punktu skārienekrāns (10:16 800*1280 IPS)
RAM 4G DDR3L-16GB
Flash 64 GB-128GB
Nosūtīt pieprasījumu
Product Details of10 collu Windows izturīgs planšetdators
10 collu Windows izturīgs planšetdators
| OS | Windows 10 Home |
| LCD | 10 collu 5punktu skārienekrāns (10:16 1920 x 1200/1280 x 800 IPS) |
| RAM | 4G DDR3L-16GB |
| Zibspuldze | 64 GB-128GB |
| Bezvadu internets | 802.11 ac/b/g/n (2,4G/5G divjoslu wifi) |
| Kamera | Priekšpuse 2.0MP plus aizmugurē 5.0 MP |
| BT | BT4.2 |
| Akumulators | 3,7 V/8000 mAh |
| 4G modulis | Quectel EC25-E (Eiropas versija)/AU (Dienvidamerikas versija) |
| Skaļrunis | Iebūvēts 8Ω/0,8 W skaļrunis x 1 |
| Sensors | G-sensors |
| GPS | GLONASS, QZSS, GPS |
| TF karte | Atbalsta SDHC/SDXC |
| USB savienotājs | USB 2.{1}}*1 |
| Austiņu ligzda | ф3,5 mm standarta austiņu pieslēgvieta |
| HDMI savienotājs | Mikro HDMI 1.4a |
















Nosūtīt pieprasījumu
