
8 collu rūpnieciskais izturīgs planšetdators
LCD 8 collu 5punktu skārienekrāns (10:16 800*1280 IPS)
RAM 4G DDR3L-16GB
Flash 64 GB-128GB
Rūpnieciskā izturīga planšetdatora specifikācija:
1. Industrial Rugged Tablet korpuss ir mini, viegli pārnēsājams;
2 Industrial Rugged Tablet ir augsta aizsardzības veiktspēja un var normāli darboties dažādās uzglabāšanas vidēs;
3 Industrial Rugged Tablet var atbalstīt dažādus tīkla sakaru moduļus, piemēram, Gigabit Ethernet portu, divu joslu WiFi, 4G/5G, 4G pilnu Netcom utt., kas var nodrošināt, ka noliktavas administratori var pieteikties jebkurā tīkla situācijā; tā darbība Sistēma var atbalstīt Windows vai Android11 operētājsistēmas. Noliktavas pārvaldības lietojumprogrammatūrai abu operētājsistēmu saderība ir vislabākā, un abas var atbalstīt sekundāro attīstību; izmantojot Intel augstas veiktspējas procesorus, iebūvēto lielas ietilpības atmiņu un cietvielu cieto disku var nodrošināt ātru un vienmērīgu darbību; bagātīgas saskarnes, iebūvēts USB ievades un izvades interfeiss, HDMI augstas izšķirtspējas ievades un izvades interfeiss, RS-232 izvades seriālais ports, var uzlabot tā funkcijas noliktavas pārvaldības jomā.
| OS | Windows 10 Home/Android |
| LCD | 8 collu 5punktu skārienekrāns (10:16 800*1280 IPS) |
| RAM | 4G DDR3L-16GB |
| Zibspuldze | 64 GB-128GB |
| Bezvadu internets | 802.11 ac/b/g/n (2,4G/5G divjoslu wifi) |
| Kamera | Priekšpuse 2.0MP plus aizmugurē 5.0 MP |
| BT | BT4.2 |
| Akumulators | 3,7 V/7800 mAh |
| 4G modulis | Quectel EC25-E (Eiropas versija)/AU (Dienvidamerikas versija) |
| Skaļrunis | Iebūvēts 8Ω/0,8 W skaļrunis x 1 |
| Sensors | G-sensors |
| GPS | U-blox NEO-7 |
| TF karte | Atbalsta SDHC/SDXC |
| USB savienotājs | USB 2.{1}}*1 |
| Austiņu ligzda | ф3,5 mm standarta austiņu pieslēgvieta |
| HDMI savienotājs | Mikro HDMI 1.4a |







Nosūtīt pieprasījumu
